26 Ağustos 2016 Cuma

.ÜZERİMİZDE OLAN VE HER ZAMAN KÖTÜ GELECEK FELAKETLERDEN UZAK KALMAK İÇİN AİLECE VE VATANIMIZA GELECEK KÖTÜLÜKLEREDE,EVLERİMİZE GELECEK HER TÜR FELAKETLERE KARŞI SIĞINMA İÇİN YAPIYORUZ..

DUALARI OKURKEN HER ZAMAN SAĞ TARAFTAN BAŞLAYIP ETRAFINIZDA DÖNEREK HALKA YAPINIZ..
KENDINIZI DAİRE İÇİNE ALINIZ SEMİYÜL..HALKA İÇİNDE OKUDUĞUNUZ ZAMAN HİÇ BİR ŞEY İÇERİ GİREMEZ BİLİNİZ..BIR KERE DÖNÜNÜZ YETERLİDİR..DAİRE İÇİNE KENDİNİZİ VE İSTEDIĞINIZI, ÇOCUKLARI DA.. .

.AYETEL KÜRSİYİ OKUYUP ÖNCE SAĞ TARAFA, SONRA SOL TARAFA ,ARKANIZA VE ÖNÜNÜZE ,BAŞ ÜSTÜNE VE YERE DAHA SONRA TUKURUK YUTAR GİBİ İÇİNİZE OKUYUNUZ ..BU KALE GİBİDİR DOLAYISI İLE EVİNİZDE OKURSANIZ BU ŞEKİLDE EVINIZDE KORUNUR.. 

EV ARINDIKÇA MUTLULUKTA GÜZEL OLUR İŞLERİNİZ AÇILIR ..KENDINIZI DAHA HUZUR İÇİNDE BULURSUNUZ YAVAŞ YAVAŞ RUYALAR RAHMANI OLURl..

KORUNMA DUALARIMIZ KORUNMA DEMEK TUM OLUMSUZ GELECEK KÖTÜLÜKLERDEN GARDINI ALMAK TIR.. BU KORUNMA DUALARIMIZ YİNE NIYETLE YAPIYORUZ.. ŞER OLAN TÜM KÖTÜLÜKLERDEN KORUNMAYA NIYET ...EDİYORUZ ..ÜZERİMİZDE OLAN VE HER ZAMAN KÖTÜ GELECEK FELAKETLERDEN UZAK KALMAK İÇİN AİLECE VE VATANIMIZA GELECEK KÖTÜLÜKLEREDE,EVLERİMİZE GELECEK HER TÜR FELAKETLERE KARŞI SIĞINMA İÇİN YAPIYORUZ.. 

*ALLAHÜMME İNNA NECALÜKE Fİ NURIHIM VE NEUZİ BIKE SURUNIHIM...AMİN *YA ALLAHU BIKETEHASSANTÜ VE BIABDIKE VE RESULIKE SEYYIDINA MUHAMMEDIN SALLALAHÜ TEALA ALEYHI VESSELAM ESTECERTÜ AMİN.. *BESMELE İLE BİZİL MÜLKİ VEL MELEKÜT VE AKSEMTİ İZZETİ VEL CEBERUT VE TEVEKKELTÜ ALLEL HAYYIL KAYYUMİL LA YEMENU VELA YEMUT DEHALTÜ Fİ HİFZİLLAHI DEHALTÜFİ EMANILLAHİ DEHALTÜFİ HİRZILLAHI BI HAKKI KEF HE YE AYN SAD KÜFİYTÜ BI HAKKI HA MIM AYN SİN KAF HANIFTÜ BİL LA HAVLE VELA KUVVETE İLLA BİLLAHİL ALİYYİL AZIM.. ALLAHÜMME SALLİ ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDI ZİL HULİKİ AZİM BI ADEDİ İLMİLLAHİL AZİYM VE SALLALLAHÜ ALA SEYYIDINA MUHAMMEDIN VE ALA ALİHİ VE SAHBIHI VE SELLİM"

AMİN..


LALE YÖN


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder